Ülemaailmne 72-tunnine NON-STOP TARA DRUPTŠENI PRAKTIKA 5.-7. juunil

Suur Arja Tara õnnistav tseremoonia Dzogchen Khenpo Choga Rinpoche juhtimisel. Osalege ülemaailmses online praktikas kannatuste ületamiseks ja õnne suurendamiseks!

| 3 päeva | 14 riiki |72-tunnine budistlik ülemaailmne veebimaraton.

See internetipõhine avalik üritus langeb samale ajale meie ülima teejuhi Buddha Šakjamuni  2980. sünnipäeva heaendelise tähistamise ja tema parinirvaana 2900. aastapäeva mälestamisega. Sellised suurepärased heaendelised ajad langevad kokku vaid korra elus. Seepärast palun ühinege meiega selle erakordse ürituse tähistamisel. Registreerumiseks vajuta siia.

Mida tähendab druptšen?

See on eriline tantristlik praktika, mis ühendab Dharma rakendamise pideva puhtas nägemises viibimisega. Lühikese aja jooksul saavad osalejad tõsta oma mõtlemise energia uuele tasemele, tuues lähemale Buddha realiseerimise kõigi olendite kasuks.

Üleilmsete takistuste ümberkujundamine üleilmseteks võimalusteks

Praeguse pandeemiakriisi tõttu on veelgi hädavajalikum virtuaalselt kokku tulla, et ületada laialt levinud kannatused ning luua selles maailmas rahu ja õnn. Palun ühinege meiega Buddha valgustumise ja parinirvaana päeval, et muuta ülemaailmsed takistused armastuse, kaastunde ja rahu jõu üleilmseks tähistamiseks.

Heaendeline võimalus tähistada õilsa Tara erakordseid omadusi langeb sel aastal kokku ajaga, mil tähistatakse 2900 aasta möödumist meie ülima teejuhi Buddha Šakjamuni suurest transformeerumisest Suureks Vikerkaarekehaks, Buddha Padmasambhavaks, kõigi Buddhade võrreldamatuks kehastuseks. Palvetame õilsa Tara poole, et vabastada kõik olendid hirmust ja kannatustest.

Viis suurepärast kokkutulnud täiust: heaendeline õpetaja, õpetused, õpilased, aeg, koht

Läbi viib H. E. Dzogchen Khenpo Choga Rinpoche koos Dzogcheni Buddha tee Bodhi laamade ja Dharma õpetajatega.

Korraldaja: Rahvusvaheline Dzogcheni Buddha tee Sangha 

Osalejad: kõik, kes on huvitatud maailmarahust, õnnest ja kõigi olendite kannatustest vabastamisest

Kuupäevad: reede, 5. juuni; laupäev, 6. juuni; ja pühapäev, 7. juuni 2020 (kuupäevad PDT | UTC-7)

Ajakava: 72 tundi kestev pidev otseülekanne erinevates keeltes.
Vt rahvusvahelisi aegu ja kohti sisaldavat ajakava.
5. juunil (reede) kell 15.45–18.15 toimub Buddha tee keskuses (Pärnu mnt 32, II korruse saal) eestikeelne Tara Druptšeni ühispraktika. Ettevalmistuste tegemiseks palume tulla kohale alates kella 15.30.

Ülekande asukohad:
Taipei, Taiwan;
Shanghai, Hiina;
Singapur;
Kathmandu, Nepal;
Moskva, Venemaa;
Viin, Austria;
Tallinn, Eesti;
Helsingi, Soome;
Madalmaad;
Buenos Aires, Argentina;
Eugene & Portland, Oregon, USA;
Vancouver, Kanada;
Tokyo, Jaapan;
Hongkong, SAR

Osalustasu:

Täishind 300 EUR
Soodushind 150 EUR
Soodushind 50 EUR

Osalustasu taseme võib valida vastavalt oma võimalustele.

Rahaliste vahendite puudumise tõttu ei takistata kedagi osalemast. Palun võtke meiega peale registreerimist ühendust e-mailil dzogchen.estonia@gmail.com

Iga perekond või leibkond, maksab osalustasu ühe korra ning ei pea eraldi ligipääsu taotlema, kuid iga perekonnaliige peab eraldi registreeruma. Sellisel juhul palume registreerimisvormis teatada perekonna eest makse teinud isiku nime.

See harukordne virtuaalne üritus kantakse üle interneti kaudu veebiseminari vormis. Osalemiseks ja vajaliku juurdepääsulingi saamiseks palume registreeruda.

Kui teil ei ole võimalik isiklikult osa võtta, võite seda praktikat toetada osaledes Buddha Arja Tarale andide ostmises.

Dzogtšeni Buddha Tee Eesti Ühing  EE627700771004932953
Ülekanne tegemisel palume selgutusse kirjutada “And Arja Tarale”

Küsimuste korral võtke palun meiega ühendust telefonil 5323 6844, või dzogchen.estonia@gmail.com